Forum PSZŽ-a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Pikado Saveza Zagrebačke Županije


You are not connected. Please login or register

Sportaš 3 - Rajska jezera

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Sportaš 3 - Rajska jezera uto vel 12, 2008 10:15 am

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

U Klokočevec idemo u punim snagama,nadamo se dobrom rezultatu,a i probali bumo potegnuti za Sportaš 2,te da tako našim dečkima probamo omogućiti ulazak u Kup.Moja prognoza za danas je minus 3.

2Sportaš 3 - Rajska jezera Empty pobjeda sportasa 3 ..... uto vel 12, 2008 10:30 am

big foot


Sakupljač Strelica
Sakupljač Strelica

MISLIM DA NBDY IMA PRAVO SAMO KAJ CE REZA BITI -1 lol!

3Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Re: Sportaš 3 - Rajska jezera uto vel 12, 2008 12:57 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

Nebih htio prognozirati rezultat, ali mislim da će biti zanimljivo. Malu prednost ipak dajem domaćinima, ali...

4Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Re: Sportaš 3 - Rajska jezera uto vel 12, 2008 2:01 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

big foot razmišljaj o svojoj tekmi,jer kak mi se vidi i vi bi mogli imati minus 1 danas Razz

5Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Re: Sportaš 3 - Rajska jezera uto vel 12, 2008 8:01 pm

VEPAR


PikadoMan
PikadoMan

ja se nadam najboljem

6Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Re: Sportaš 3 - Rajska jezera uto vel 12, 2008 8:04 pm

VEPAR


PikadoMan
PikadoMan

ako dečki budu igrali kao sinoć mislim da bi moglo biti jako dobrih rezultat.Dečki sretno

7Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Re: Sportaš 3 - Rajska jezera sri vel 13, 2008 1:43 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

moje se prognoze ostvarile, iako nije baš zahvalno prognozirati...

8Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Re: Sportaš 3 - Rajska jezera sub vel 16, 2008 12:31 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

Pobijedili su bolji,svaka im čast, ali i priznajući malo nesreće na našoj strani ... Sad

9Sportaš 3 - Rajska jezera Empty Re: Sportaš 3 - Rajska jezera pon vel 18, 2008 3:22 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

možda se to i ne zove sreća...

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» Park 2 - Rajska Jezera

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.