Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Park 2 - Rajska Jezera Empty Park 2 - Rajska Jezera sri lis 10, 2007 1:52 am

501 DO

Sakupljač Strelica

U utakmici 3 kola ekipa Park 2 je ugostila ekipu Rajska Jezera!! Gostujuća ekipa je vrlo oštro krenula u tekmu i nakon završetka prvog seta je povela sa 4:0! Tako veliko vodstvo je potaklo domaću ekipu da se malo više skoncentrira na igru! Drugi set je završio 6:2 u korist gostiju!! U trećem setu se ekipa Parka je stisnula u igri i završila set sa samo dva boda zaostatka(5:7) U završnom setu su uspijeli izjednačiti i tako se o pobjedniku susreta odlučivala igra parova!! U igri parova su obje ekipe dale sve od sebe u prvom setu je povela domaća ekipa a u drugom setu je gostujuća ekipa izjednačila i tako dovela susret u još zanimljiviji i napetiji!! U trećem setu parova je gostujuća ekipa pokazala bolju koncentraciju i tako osvojila nova 3 boda!!

Svaka ćast dečkima na pokazanoj igri!!

2Park 2 - Rajska Jezera Empty Re: Park 2 - Rajska Jezera sri lis 10, 2007 2:33 am

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

Bravo i jednima i drugima na pokazanoj igri.

amonar

Dakle u Vašoj ligi nema neodlučenog rezultata? Kako to?

Ovo je pitanje za vodstvo saveza. Ali mislim da je HPS tako odlučio.

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

amonar je napisao/la:Dakle u Vašoj ligi nema neodlučenog rezultata? Kako to?

Aleksandre ja ti odgovaram na ovo.
Naime mi već drugu sezonu (od samog početka) igramo po onim crvenim HPS-ovim zapisnicima. Sistem državnog prvenstva, ali s tom razlikom što parove igramo na kraju a ne na početku kako je to običaj na državnom.
Nastojimo igru svesti najsličnijom završnici, tako da se ljudi ne čude kad dođu na završnicu. Smatram da je to najbolje.
Isto tako igrali smo i kup na 3 meča od 5 susreta. Bilo je dovoljno dobiti 3 susreta i dobio si meč. Dakle ne cijelu utakmicu nego samo meč. Dobivena 2 meča donose pobjedu na tekmi. Naime igralo se do kraja zbog "gol" razlike bez obzira što se pobjednik znao.