Forum PSZŽ-a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Pikado Saveza Zagrebaèke Županije


You are not connected. Please login or register

3. masters pszž Škorpion, V. Gorica

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

13. masters pszž Škorpion, V. Gorica Empty 3. masters pszž Škorpion, V. Gorica uto sij 29, 2008 3:52 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

evo napokon i treæeg...
plakat se nalazi na stranici PSZŽ-a.
Za sve informacije kontaktirati Anitu 091/7645-966
Pozdrav i vidimo se...

23. masters pszž Škorpion, V. Gorica Empty Re: 3. masters pszž Škorpion, V. Gorica èet sij 31, 2008 1:52 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

Nadam se da bum pak u DYP-u dobil Vladeka ili Boru Very Happy Smile Surprised Laughing Cool

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

isparièavamo se svim sudionicima mastersa zbog neprimjerenog prostora za igeu.
Obeæavamo da se to više neæe dogoditi!

43. masters pszž Škorpion, V. Gorica Empty Re: 3. masters pszž Škorpion, V. Gorica uto vel 05, 2008 11:01 pm

Lovra


Webmaster
Webmaster

Eto sad možete pogledati i slike s turnira. Nalaze se u galeriji na web stranici.

Lovra


Webmaster
Webmaster

I, jeste se pronašli u galeriji? Ili neki jos spavaju? Very Happy drunken Very Happy

63. masters pszž Škorpion, V. Gorica Empty Re: 3. masters pszž Škorpion, V. Gorica èet vel 07, 2008 5:38 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

heh,ma bilo je dobro,malo krièanja,pjevanja i ... uglavnom sve nesportski što može biti,kak bi ja rekel od igrališta do publike Very Happy Razz cyclops

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

mislim da ipak neki nisu kompetentni da ocijenjuju ponašanje publike,jer su i oni bili malo umorni... Embarassed

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

Baš sam zato i stavio komentar Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne mo¾e¹ odgovarati na postove.