Forum PSZŽ-a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Pikado Saveza Zagrebačke Županije


You are not connected. Please login or register

Sportaš 3 & Little big blue

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Sportaš 3 & Little big blue Empty Sportaš 3 & Little big blue pet stu 30, 2007 10:55 am

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

Dugo me nije bilo pa da se i ja malo opet javim.
Evoga kraj polusezone je tu,zadnja utakmica pred nama,najvjerojatnije da će biti opuštena atmosfera jer sa 6. mjesta nemožemo pasti (trenutno) niže.Nebih ništa prognozirao protiv dečkiju iz Jaske (da nebi moji mislili da sam protiv njih).
Bu kak bu ... čitamo se

2Sportaš 3 & Little big blue Empty Re: Sportaš 3 & Little big blue pon pro 03, 2007 2:52 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

Bliži se daaaaaaaaaaaaaan bliži se vriiiiiiiiiiiiiiiiiijeme doći će oni ............
heh bilo je lijepo jučer Very Happy i zanimljivo Shocked

3Sportaš 3 & Little big blue Empty Re: Sportaš 3 & Little big blue čet pro 06, 2007 5:31 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

prošao je daaaaaaaaaaaaaaan,prošlo je vriiiiiiiiiiiiiiiiiiiijeme .........

Bemu zgubili smo Mad
Malo smo bili (ne)ozbiljni pa smo dečkima poklonili još koji set viška,koji nismo trebali,ali sve u svemu zadovoljan sam bio igrom i ponašanjem na utakmici. Još smo iza toga i dočekali Nikolinje pa je sve bilo veselo .... Very Happy Razz

4Sportaš 3 & Little big blue Empty Re: Sportaš 3 & Little big blue pet pro 07, 2007 11:32 am

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

koji šturi izvještaj s tekme. daj to malo opširnije, detaljnije...

5Sportaš 3 & Little big blue Empty Re: Sportaš 3 & Little big blue pet pro 07, 2007 4:52 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

Heh,znaš da baš i nisam vičan romanima Very Happy

Pa do 4:4 smo se držali odlično,no kad je trebalo presuditi,i otići u vodstvo,prokiksali smo 3 šanse,pa smo tako umjesto 7:5 za nas imali kontru od 7:4,nakon čega se izgubila žar borbe,i nakon ostalih 5 utakmica rezultat je bio 11:5 za Little & Big blue. Nemotivirani ušli i u parove,pa je konačni rezultat bio 12:5.

Svaka čast dečkima,čim su trebali pogađali su izlaze i to od 96 do 135 (ja bi rekao kad nije trebalo) i majstorski su završavali partije.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» LITTLE & BIG BLUE - PARK 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.