Forum PSZŽ-a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Pikado Saveza Zagrebačke Županije


You are not connected. Please login or register

Djetlić - Villa libera

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Djetlić - Villa libera Empty Djetlić - Villa libera pet lis 12, 2007 11:57 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

Žilavi momci, ali ipak nisu uspjeli. Nepobjedivi Hainešek i 1/2 Boškovića nisu im dali doći do zraka. Ruda i Penić bili samo na brojnom stanju (takva im je je bila "igra").
E, da evo i rezultata 3. kola kad naš webmaster kasni:
Djetlić - Villa libera 7:10
Oldtajmeri - Park 2:15
Sportaš - TGH Vegos 4:13
Ovo kolo trijmuf gostiju, a kako će biti iduće...?

2Djetlić - Villa libera Empty Re: Djetlić - Villa libera sub lis 13, 2007 1:20 am

Administrator

Administrator
Admin
Admin

E, moj JARO.

Nije da webmaster kasni.....znaš ti kaj je u pitanju! Sleep

http://pk-samobor.net46.net/

3Djetlić - Villa libera Empty Re: Djetlić - Villa libera sri lis 17, 2007 12:16 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

A da bacimo kladu ????

4Djetlić - Villa libera Empty Re: Djetlić - Villa libera čet lis 18, 2007 4:04 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

Nbdy je napisao/la:A da bacimo kladu ????

A šta bi se ti kladio?

5Djetlić - Villa libera Empty Re: Djetlić - Villa libera čet lis 18, 2007 4:14 pm

Nbdy

Nbdy
Admin
Admin

Pa da li će više domaćina pobijediti ili gostiju

6Djetlić - Villa libera Empty Re: Djetlić - Villa libera pet lis 19, 2007 3:02 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

Nbdy je napisao/la:Pa da li će više domaćina pobijediti ili gostiju

Ne kužim ali nema veze

7Djetlić - Villa libera Empty Re: Djetlić - Villa libera pet lis 19, 2007 6:06 pm

AZ

AZ
Sakupljač Strelica
Sakupljač Strelica

Vidim da se jaroslavko suzdržava od objave sinoćnog rezultata protiv Vegosa pa ću to ja riješiti. 10:7 za Villu. Svaka čast dečkima, odlično su igrali, pogotovo Heinešek a Jaroslavko je uredno vodio zapisnik. Bilježimo drugi poraz ali sezona je tek počela i znam da ćemo profunkcionirati, barem je situacija napeta ako ništa drugo! cyclops

8Djetlić - Villa libera Empty Re: Djetlić - Villa libera sub lis 20, 2007 2:40 pm

jaroslavko

jaroslavko
Pripravnik
Pripravnik

AZ je napisao/la:Vidim da se jaroslavko suzdržava od objave sinoćnog rezultata protiv Vegosa pa ću to ja riješiti. 10:7 za Villu. Svaka čast dečkima, odlično su igrali, pogotovo Heinešek a Jaroslavko je uredno vodio zapisnik. Bilježimo drugi poraz ali sezona je tek počela i znam da ćemo profunkcionirati, barem je situacija napeta ako ništa drugo! cyclops

Htio sam da ti objaviš taj rezultat

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.